İKİ YÜZLÜ BATI DEMOKRA’SİSİ’

Eli kanlı Batı ve şu lanet olası putları ”demokrasi”. Herkesi bu vaatle kandırmadılar mı yıllarca!

Hasan El Benna dedik ”demokrasi” dediler! E Seyyid Kutub idam edildi dedik ama ”demokrasi” dediler! Bosna dedik, Afganistan, Irak, Filistin, Suriye, Doğu Türkistan dedik; hayır ”demokrasi” dediler. Kah kendilerini de inandırdılar bu yalanlarına kah ülkemizdeki yobaz diyebileceğimiz sol fikir grubunu…

Başörtülü GATA’ya giremezsin dediler lakin ”Türkiye hür düşünce sistemine sahip bir ülkedir.” diye de eklediler. Sakal uzatana terörist dediler de bıyıkları ağzına girene hürmet ettiler.

Bir Batılı’nın canı bir Müslüman’ın canına eş değer mi bir bak etrafına diye sorarlar adama. E hani demokrasi eşitlikti, haktı hukuktu? Peki benim başörtüm, takkem, sakalım, cübbem bundan münezzeh midir? O zaman Batı kendiyle çelişmemiş midir? ”Demokrasi” helvadan bir put değil midir günümüzde?

Bugün bir Müslüman bebek daha ana rahminden mezara defnedildi. Bir Müslüman daha İsrail’in eline türlü işkenceler gösterilmek için esir düştü. Muasır medeniyetler seviyesi, sözüm ona örnek almamız gereken Batı dünyası nerede? Muhtemelen şu an yaptıkları putları yemekle meşguller.

Binlerce Müslüman katledilirken onlar zevk ve sefa içinde sımsıcak evlerindedirler. Ey Müslüman, adımlarını atarken bir değil; üç defa düşün artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir