Uygur Cinayetleri Kapıda !

Uygur-Ajan-Rabia-Kadir-İtiraf-350x185

http://www.ummetislam.net/uygur-ajan-rabia-kadir-dogu-turkistanli-mucahitleri-ihbar-etmis.html

 

 

 

Şarki Türkistanlı Uygur Müslümanlara;

Kızıl Çin’in ve Mankurt Münafıkların Saldırıları !

 

Çeçen, Özbek, Uygur.. Asyalı Turani ve Kafkasi Muhacir Kardeşlerimizin Dramı..

Bildiğimiz gibi Hilafet-i Osmani’den sonra kurulan bütün tağuti idareler, yüz senedir zaman zaman form değişiyor ama bir türlü İslam’laşmıyor. Ilımlı-Diyalogcu-Demokratik islam(?) anlayışı pompalanmakta, Tevhidi-Ehli Sünnet Müslümanlığın yani hakiki İslam’ın tebliği ise engellenmektedir..

İşgalci küffar istila ettiği beldelerden çekilirken kukla-yerel tağutçuklar bırakmadan ve onların elini güçlendirmeden çekilip gitmiyorlar. Böylece elini suya sabuna sürmeden mürted ve hainleri müminlerin üstüne salıp daha az zararla sömürüyü kotaracaklarına inanıyorlar..

Rusya Çeçenistan’da Kadirov, Amerika ve Avrupa da Afganistan’da Karzai ve Irak’da Talabani-Maliki-Barzani hükümetlerini vekil bıraktıktan sonra çekildiler. Yarın aynısı Çin tarafından Şarki Türkistan’da yapılacaktır, başka yerlerde de uygulanacaktır..

Bildiğimiz gibi Son on senedir Çeçen emirlere suikastler düzenleniyor. İslam Canibekov gibi bir çok mücahid şehid edildi. Geçenlerde aynı şeyi Özbek ilim adamı Abdullah Buhari Hocamız’a da yaptılar ve hoca şehid oldu. Özbek tağutu İshak Kerimov ile Rus lider V. Putin ve onun av köpeği Ramazan Kadirov’un nasıl da aynı çanağa pislediklerini bir kez daha gördük!

Asya’nın baş tağutları Rusya ve Çin birlikte aynı planları Doğu Türkistan’lı Uygur ve Kazak ilim ehli ve talebe ve sair muhacir-mültecilere ve derneklerine karşı da uygulayacaktır.. Ve nasıl ki Ramazan Kadirov haininin kuklaları Rus uşaklığını yapıyorsa, Rabia Kadir ve avanesi de Çin uşaklığını yapacak, ve [ Çin istihbarat ve konsolosluğunun haberi ve rızası ve koordinasyonu olmaksızın(?) ] bazı Uygur kardeşlerimiz ve hatta onlara ensarlık yapan Türkiyeli kardeşlerimiz bu suikast ve saldırıların hedefi olacak.. Allahu A’lem..

Tabi özellikle Türkiyeli yerli-ensar Müslümanlara ilişmekle en büyük hatayı yapmış olacaklar.. Halihazırda, linkteki haberde de görüldüğü üzere Zeytinburnu ve Sefaköy’ü üs edinen bazı mankurt mürtedler bu işe başlamışlar bile!. Henüz ellerini Türkiye müslümanına uzatacak cesaretleri yok (Ki, Hilafet-i Osmani payitahtında kızıl Çin ve Rusya ve Batı uşaklığı adına, bu vatanın asli sahipleri olan Akıncı torunlarına bulaşmak, kendilerinin tahminlerinden çok daha fazla zararlı çıkmalarına sebeb olacaktır..) ama Uygur muhacirlere türlü pislik yapmaktan çekinmiyorlar..

Münafık Uygur Müslüman Uygur’u kaçırıyor ve işkence ediyor!.. Tıpkı Münafık Çeçenlerin Müslüman Çeçenlere, Münafık Özbeklerin Müslüman Özbeklere yaptığı gibi.. Şimdi İmam Şamil’in bir dönemde, mücadeleye neden önce işbirlikçi bazı ulema ve ümeradan başladığını daha iyi anlıyoruz.. Hırsız içerideyse kapıya kilide ihtimama ne hacet!..

Çeçen, Özbek, Uygur.. Bu kardeşlerimiz öldürülmeye, kaçırılmaya, işkence edilmeye ve bu cürümleri yapan -Diyalogcu-Demokrat-Sekülerist her ne haltlarsa işte o- hain münafıklar ve Rus ve Çin istihbaratı Türkiye hudutları içinde istediği gibi cirit atmaya devam etmektedirler. Paralel çetelerin de yardım ve yataklık etme ihtimali olan bu türden hain suikastler durdurulmazsa bazı Türkiye-Oğuz Müslümanları işe el koymak ve kendi yöntemlerince çözmek isteyebilirler. Belki de paralel yapı, değil muhacirlerin İslami talim terbiye görmesi ve Asya ülkelerindeki cemaat okullarından sadece işbirlikçi mürted yetiştiği hakikatini anlatıyor olmaları sebebiyle; sırf iktidarı zor durumda bırakmak için bile; muhacir ya da ensar müslümanları manipüle edip canı yanmış mazlumların sağda solda Rus ve Çinli turist avına çıkmalarını istiyordur.. Kim bilir.. Ama kesin olan bir şey var ortada, Çin ve Rus ve çeçen tetikçiler ve taşeronları cirit atıyor!.. Bir tahrik amacı güdercesine serbestçe kardeşlerimizi vuruyorlar, kaçırıyor işkence ediyorlar!..

Bu arada, şahsen bu mağdur mülteci, daha doğrusu Muhacir kardeşlerime tavsiyem; bunu söylemek dile kolay denebilir ama; çok bıçak kemiğe dayanır ve devlet veya devleti rehin alan paralel yapı eman verememeye önlem almamaya veya bu suikastçilere yol vermeye devam ederse; bu kardeşlerimiz mümkünse metropollerden büyük şehirlerden ayrılıp Bayburt’a, Yozgat’a, Erzurum’a, Rize’ye, Kırşehir’e vs vilayetlerimize yerleşsinler. Zira ne Kızıl Çin ve Moskof istihbaratı ne de münafık soydaşları gelip bu beldelerde dini bütün muhacirlere zarar veremez, verse de o şehir sınırları içinden sağ çıkamaz! Bu ve benzeri beldelerin Şerefli Anadolu insanı Akıncı nesli yem etmez onları!..

 

 

Akıncı

Ebu Salahaddin Baybars

 

 

 

 

 

2013330185551-b

Uygur-Ajan-Rabia-Kadir-İtiraf-350x185

23061

images

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir