Yazar Olmak İstiyorum

Adalet Terazisi, isteyen herkesin ücretsiz olarak üye olabileceği online bir dergi platformudur.
Adalet Terazisi’nde yazı yazmak için üye olmak gerekmektedir. Buraya tıklayarak Adalet Terazisi’ne üye olabilirsiniz. Üyelik formunu doldurulduktan hesabınız 24 saat içerisinde onaylanır ve sizin adınıza köşeniz/ketegoriniz açılır.Üyelik formunda ad ve soyad girmeniz zorunludur; çünkü yayımlanan yazılarda isimleriniz imzanız olarak kullanılmaktadır.
Yazılarınızı bize ulaştırmak için;
1) Giriş yaparak karşınıza gelen yönetim ekranının sağ üst kısmından “Yazı Yaz” kısmına tıklayarak,  yazılarınızı oluşturacağınız sayfaya ulaşabilirsiniz.
2) Yazılarınız yayınlanma aşamasına geldiğinde,  “İncelemeye Gönder” seçeneğini seçerek,  sayfanın sağ alt tarafındaki diyalog penceresinden incelemeye gönderebilirsiniz.
3) Tamamlanmayan yazılarınızı, “Taslak” olarak kaydedip, yayınlanma aşamasına gelinceye kadar saklayabilmek adına sisteme kaydedebilirsiniz.
Adalet Terazisi’ne gelen yazılarınız  uzman editörler tarafından özenle incelenmektedir. Yayınlanan ve yayınlanmayan tüm yazılar, yazarlara bildirilir.  Onay alamayan yazılar,  yazarlarına nedenleri ile bildirilmektedir.
Bir yazının onay almamasının muhtemel nedenleri aşağıda sıralanmıştır.
1- Gayri islami ve ahlaki olmayan yazılar onaylanmaz.
Adalet Terazisi Facebook, Twitter ve FriendFeed gibi büyük ağlarda binlerce kullanıcı tarafından beğeni ile takip edilmektedir. Siz de daha büyük bir kitleye ulaşabilmemiz için, arkadaşlarınıza gerek mail gerekse sosyal ağlar üzerinden davetiye gönderebilirsiniz.
Bizlere iletişim sayfamızı kullanarak ya da uerdogan@osefajans.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
Bütün yazarlarımıza değerli katkılarından dolayı  teşekkür ederiz.
Saygılarımızla
Adalet Terazisi Dergisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir