Sinan Albayrak Uyuz Olmuş

İslami Camianın entel delikanlısı Hakan Albayrak’ın kardeşi Sinan Albayrak Mavi Marmara seferi ile ilgili ilginç bir çıkışta bulunmuş.Zat-ı şahaneleri diyorlar ki biz kaşındık İsrail’de bizi kaşıdı.Yani birileri seni zorla o gemiye mi bindirdi de kalkıp özür olayının hemen arkasından açıklama yapıyorsun.2010 yılında verdiğin röportajda islami mesajlar veren şehitlikten ve israile karşı kazanılmış zaferlerden bahseden sinan gitmiş yerine levi’mi geldi acaba ?

Hadi gemiye binen yüzlerce kişi anlıyorum,hadi ağabeyin Hakan Albayrağı’da anlıyorum.Ama gemiye binerken gösterdiğin özverileri gazete ve internetten ezber ! yaptıpımız senin bu tavırlarını anlayamadık.

Birazda İHH yöneticilerine sitemim var benim.Yani sen kalk gemiye böylebirini al,ona bşir önem atfet.Daha sonrada Sinan kalksın desin ki ; 9 kişiyi biz öldürdük.Keşke devlet bize engel olsaydı.Birilerine engel koyulması gerekiyordu haklısın,ama bu engel gemiye veya gemi yolcularına değil sana yapılmalıydı.Sen o gemiye hiç yakışmadın çünkü.Geminin ve misyonunun zedelenmesine yol açtı senin varlığın ve açıklamaların.

Bizi senin artist olman ya da eşin ile nişantaşında dolaşan enteller gibi olman hiç mi hiç ilgilendirmiyor.Sen sen ol hem kendini hem de sözlerini islami camiadan uzak tut.9 şehidin üzerinden rant sağlayanları görüyoruz.Bari seni onların arasında görmeyelim.

Ümit ERDOĞAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir